SELAMAT DATANG KE
SISTEM PENGURUSAN KUALITI JPM

MS ISO 9001:2015

Klik pautan di bawah untuk mendapatkan maklumat lanjut berkaitan pengurusan MS ISO 9001:2015 JPM

Lihat Lebih Lanjut

Ekosistem Kondusif Sektor Awam (EKSA)

Klik pautan di bawah untuk mendapatkan maklumat berkaitan Amalan EKSA JPM

Lihat Lebih Lanjut

E-FAIL MEJA

Klik pautan di bawah untuk ke Sistem E-fail meja JPM

Lihat Lebih Lanjut

SISTEM STAR RATING (SSR)

Klik pautan di bawah untuk mendapatkan maklumat berkaitan SSR JPM

Lihat Lebih Lanjut

A COOL PROJECT

Check it out

Maklumat Terkini SPK JPM

HUBUNGI KAMI

Seksyen Kualiti dan Penyelarasan bertanggungjawab menguruskan Sistem Pengurusan Kualiti JPM termasuklah pengurusan MS ISO 9001:2015. Ekosistem Kondusif Sektor Awam (EKSA) dan Sistem Star Rating (SSR)

Farzana Binti Ahmad Riza

Ketua Penolong Setiausaha

No Tel: 03-88721889

E-mel: farzana@jpm.gov.my


Muhammad Firdaus Bin Nor Hashim

Penolong Setiausaha

No Tel: 03-88721848

E-mel: firdaus.hashim@jpm.gov.my


Atifa Maryam Binti Norbanan

Penolong Setiausaha

No Tel: 03-88721891

E-mel: maryam@jpm.gov.my


Hasahul Mustapa Bin Hassan

Penolong Pegawai Tadbir

No Tel: 03-88721899

E-mel: hasahul@jpm.gov.my


Nur Jumaaton Binti Mohd Yusoh

Ketua Pembantu Tadbir

No Tel: 03-88721905

E-mel: jumaaton@jpm.gov.my 


Norazlin Binti Abdul Wahab

Pembantu Tadbir

No Tel: 03-88721897

E-mel: norazlin.wahab@jpm.gov.my


Nor Izwan Bin Sidek

Pembantu Operasi

No Tel: 03-88721905

E-mel: norizwan@jpm.gov.my