SELAMAT DATANG KE
SISTEM PENGURUSAN KUALITI & INOVASI JPM

MS ISO 9001:2015

Klik pautan di bawah untuk mendapatkan maklumat lanjut berkaitan pengurusan MS ISO 9001:2015 JPM

Lihat Lebih Lanjut

Ekosistem Kondusif Sektor Awam (EKSA)

Klik pautan di bawah untuk mendapatkan maklumat berkaitan Amalan EKSA JPM

Lihat Lebih Lanjut

E-FAIL MEJA

Klik pautan di bawah untuk ke Sistem E-fail meja JPM

Lihat Lebih Lanjut

SISTEM STAR RATING (SSR)

Klik pautan di bawah untuk mendapatkan maklumat berkaitan SSR JPM

Lihat Lebih Lanjut

A COOL PROJECT

Check it out

Maklumat Terkini SPK JPM

HUBUNGI KAMI

Pusat Inovasi Nilai (Value Innovation Center) bertanggungjawab menguruskan Sistem Pengurusan Kualiti termasuklah pengurusan MS ISO 9001:2015, Ekosistem Kondusif Sektor Awam (EKSA) dan Sistem Star Rating (SSR) & Inovasi JPM

Rosmida Binti Omar

Ketua Seksyen

No Tel: 03-88723720

E-mel: rosmida@jpm.gov.my


Durrati Binti Abdul Khalid

Penolong Setiausaha

No Tel: 03-88721864

E-mel: durrati@jpm.gov.my


Rozianna Wati Binti Romli

Penolong Setiausaha

No Tel: 03-88721996

E-mel: rozianna@jpm.gov.my


Muhammad Firdaus Bin Nor Hashim

Penolong Setiausaha

No Tel: 03-88721848

E-mel: firdaus.hashim@jpm.gov.my


Nur Jumaaton Binti Mohd Yusoh

Ketua Pembantu Tadbir

No Tel: 03-88721905

E-mel: jumaaton@jpm.gov.my 


Norazlin Binti Abdul Wahab

Pembantu Tadbir

No Tel: 03-88721897

E-mel: norazlin.wahab@jpm.gov.my


Nor Izwan Bin Sidek

Pembantu Operasi

No Tel: 03-88721905

E-mel: norizwan@jpm.gov.my